DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O NICKEL DESIGN

NICKEL DESIGN

Architekt, projektant i dekorator wnętrz w Poznaniu

Wyróżnia nas wszechstronność

Nickel Design nowoczesna firma remontowo-budowlana od 2000 roku świadczy usługi budowlane, remontowe, meblarskie i projektowe na terenie Poznania oraz jego okolic. Rodzinny charakter nadają firmie nie tylko właściciele, ale i pracownicy. Od początku działalności firma specjalizuje się w realizacji projektów remontowo-budowlanych, renowacyjnych obiektów mieszkalnych i przemysłowych.

Od kilkunastu lat rozszerzyliśmy zakres zainteresowań na obszar: meblarstwa i projektowania wnętrz dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego oraz adaptacji obiektów komercyjnych.

OSIĄGNIĘCIA I PASJA W KAŻDYM PROJEKCIE

Zespół oddany jakości i satysfakcji inwestora

Najważniejszy jest zespół
Naszym atutem jest zespół pracowników budowlanych, stolarzy i projektantów wnętrz oddanych swojej firmie. Nickel Design realizuje roboty budowlane od wielu lat zapraszając Państwa do grona zadowolonych z usług inwestorów.

Dbamy o jakość prac i usług budowlanych, remontowych i meblarskich, czuwając nad szczegółową realizacją opracowań budowlanych, modernizacyjnych i remontowych. Mamy za sobą szereg ambitnych, satysfakcjonujących realizacji w zakresie prac budowlano - remontowych, wykończeniowych oraz wystrojowych i meblarskich.
POZNAJ NAS BLIŻEJ

NASZ ZESPÓŁ

Wspólnie stworzymy przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Twojego stylu i spełni najwyższe oczekiwania.

Kwiryna Nickel-Piątek

PROJEKTANT WNĘTRZ

Malwina Mazurkiewicz

PROJEKTANT WNĘTRZ

Tomasz Kubicki

KIEROWNIK BUDOWY
Spotkajmy się w naszym biurze lub na konsultacji online

Porozmawiajmy.
Skontaktuj się z nami!